ES Fondi mjas lapa Skums

Liepājā un Valmierā notiks informatīvie semināri veselības aprūpes nozares darbiniekiem

Datums: 
08.09.2009

Liepājā un Valmierā notiks informatīvie semināri veselības aprūpes nozares darbiniekiem
 
Īstenojot veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības projektu „Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai”, šā gada septembrī Valmierā un Liepājā notiks bezmaksas informatīvie semināri par projekta ietvaros plānotajām aktivitātēm, apmācību programmām, kā arī tālākizglītības iespējām.

Seminārs Valmierā notiks šā gada 15. septembrī viesnīcā „Wolmar” Tērbatas ielā 16a, un tajā aicināti piedalīties Vidzemes reģiona veselības aprūpes nozares darbinieki. Savukārt Kurzemes reģiona veselības aprūpes nozares darbinieki tiek aicināti piedalīties seminārā 18. septembrī, kas notiks Liepājā, viesnīcā „Līva” Lielajā ielā 11. Semināru sākums plkst. 11:00.

Semināru dalībnieki tiks informēti par projekta aktivitātēm un norisi, kā arī iepazīstināti ar apmācību programmu saturu, to izstrādātājiem un realizētājiem. Projekta ekspertu vidū būs pārstāvji no Latvijas Māsu asociācijas, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas 1. slimnīcas, Rīgas Medicīnas koledžas un Māszinību akadēmiskās skolas.

Piedalīties semināros tiek īpaši aicināti Kurzemes un Vidzemes reģionā strādājošie ārsti, māsas, ārstu un māsu palīgi, kā arī vecmātes. Tāpat noderīgu informāciju būs iespējas iegūt tām personām, kas savulaik ieguvušas mediķa izglītību, bet dažādu iemeslu dēļ jau ilgu laiku nav strādājušas nozarē, bet vēlas atgriezties darbā veselības aprūpē.
Dalībnieki tiks informēti par apmācību programmām un mācību procesu personu profesionālo prasmju pilnveidē, par iespējām iegūt augstāko izglītību māsu pamatspecialitātēs, par apmācību programmām, kas nodrošinās iespējas atgriezties darbā veselības aprūpes nozarē personām, kuras savulaik ieguvušas ārsta palīga, māsas, māsas palīga vai vecmātes kvalifikāciju, kā arī pārkvalifikācijas iespējām programmās „māsa – ārsta palīgs”, „ārsta palīgs – māsa” un „vecmāte – māsa”. Visiem semināra dalībniekiem būs iespējas uzdot viņus interesējošos jautājumus apmācību programmu realizētājiem un iegūt izsmeļošas atbildes uz tiem.

Interesenti, kas vēlas piedalīties semināros, tiek laipni aicināti reģistrēties iepriekš pie semināru organizatores Agneses Kleinas, zvanot pa tālr. 28657679 vai rakstot uz e-pastu agnese [dot] kleina [at] videsprojekti [dot] lv .

Pieteikties apmācībām, kā arī uzzināt visu nepieciešamo papildu informāciju var projekta mājaslapā www.talakizglitiba.lv.
 
Veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības projekts „Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai” tika uzsākts 2008. gada oktobrī. Projekta ietvaros bezmaksas tālākizglītības iespējas tiks nodrošināts 25 tūkstošiem Latvijas ārstniecības nozares darbinieku visā Latvijā – ārstiem, māsām, ārstu palīgiem un citiem medicīnas darbiniekiem. ESF līdzfinansētais projekts ir pats apjomīgākais no Latvijā līdz šim realizētajiem medicīnas darbinieku tālākizglītības projektiem – gan apmācāmo personu skaita, gan investētā finanšu apjoma ziņā.
 
Informāciju sagatavoja:
Jānis Jekševics,
projekta informatīvo aktivitāšu koordinators
Tālr. 267686512
E-pasts: janis [dot] jeksevics [at] medijutilts [dot] lv
www.talakizglitiba.lv

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: