ES Fondi mjas lapa Skums

Sāksies ārsta palīgu un māsu bezmaksas profesionālās darbības atjaunošanas kursi

Datums: 
22.10.2009

Sāksies ārsta palīgu un māsu bezmaksas profesionālās darbības atjaunošanas kursi

Pateicoties lielajai interesei par Eiropas Sociālā Fonda (ESF) finansētajām medicīnas darbinieku profesionālās darbības atjaunošanas programmām, šā gada 31. oktobrī mācības sāks pirmās divas ārstu palīgu grupas. Jau 6. novembrī apmācības uzsāks arī divas māsu grupas.
 
Ārsta palīga profesionālās darbības atjaunošanas kursu teorētiskā daļa ilgs mēnesi jeb 80 h un notiks P.Stradiņa veselības un sociālās aprūpes koledžā, Bulduros, Vidus prospektā 36/38, pēc tam sekos 40 h praktiskās nodarbības un 1 mēneša adaptācijas periods kādā no Rīgas vai Rīgas rajona medicīnas iestādēm.
 
Savukārt māsu profesionālās darbības atjaunošanas kursi notiks Rīgas Medicīnas koledžā, Rīgā, Hipokrāta ielā 2. Teorētiskās lekcijas ilgs mēnesi jeb 80 h.  
 
Ārsta palīga kursos mācības uzsāks 100 cilvēki, bet māsu – 120. Mācību programmas īstenos pieredzējuši attiecīgo nozaru speciālisti, labākie Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes un medicīnas koledžu mācībspēki.
 
Profesionālās darbības atjaunošanas kursi paredzēti četrās programmās - māsa, ārsta palīgs, vecmāte un māsas palīgs. ESF finansēto programmu mērķis ir veicināt cilvēkresursu izglītošanu un piesaisti veselības nozarei, nodrošinot mācību procesu un atbalsta pasākumus izglītojamajiem, sekmīgai kvalifikācijas atbilstības pārbaudes nokārtošanai. Pēc kvalifikācijas atjaunošanas personām ir iespēja strādāt ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. 
 
Personu uzņemšana un apmācība grupās notiks līdz 2011. gada pavasarim. Pieteikties dalībai apmācības programmās var pie apmācību organizētājiem, sīkāka informācija www.talakizglitiba.lv.

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: