ES Fondi mjas lapa Skums

Turpinās pieteikšanās veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības programmām

Datums: 
31.07.2009

Pieteikšanās veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības programmām

Īstenojot veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības projektu „Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai”, ir uzsākta un turpinās pieteikšanās uz bezmaksas apmācību kursiem vairākās apmācību programmās.

Rīgā un reģionos turpinās pieteikšanās šādām Liepājas reģionālās slimnīcas organizētām apmācību programmām ārstniecības personāla profesionālo zināšanu un prasmju pilnveidei:
Šie kursi notiks augustā, septembrī un oktobrī gan Rīgā, gan Latvijas reģionos – Rēzeknē, Valmierā un Kuldīgā.

Tāpat veselības aprūpes nozares darbiniekiem Latvijas reģionos ir iespējas pieteikties Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Medicīnas bibliotēkas organizētajiem datorprasmju papildināšanas kursiem programmā „Medicīnas informācijas meklēšana elektroniskajos resursos”.

Šie kursi augustā notiks Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Madonā, Tukumā, Kuldīgā, kā arī vēlāk citās Latvijas pilsētās.

Pieteikties šiem un citiem kursiem, kā arī uzzināt visu nepieciešamo papildu informāciju var projekta mājaslapā www.talakizglitiba.lv.
 
Veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības projekts „Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai” tika uzsākts 2008. gada oktobrī. Projekta ietvaros bezmaksas tālākizglītības iespējas tiks nodrošināts 25 tūkstošiem Latvijas ārstniecības nozares darbinieku visā Latvijā – ārstiem, māsām, ārstu palīgiem un citiem medicīnas darbiniekiem. ESF līdzfinansētais projekts ir pats apjomīgākais no Latvijā līdz šim realizētajiem medicīnas darbinieku tālākizglītības projektiem – gan apmācāmo personu skaita, gan investētā finanšu apjoma ziņā.
 
Informāciju sagatavoja:
Jānis Jekševics,
projekta informatīvo aktivitāšu koordinators
Tālr. 267686512; 28441228
E-pasts: janis [dot] jeksevics [at] medijutilts [dot] lv
www.talakizglitiba.lv

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: