ES Fondi mjas lapa Skums

Ārstiem iespēja bez maksas atjaunot kvalifikāciju

Datums: 
18.08.2011

Ārstiem, kuru specialitātes sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies pēc 2000. gada, ESF tālākizglītības projekta „Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai”ietvaros tiek piedāvāta iespēja bez maksas atjaunot savu kvalifikāciju. Šāda iespēja tiek piedāvāta jaunajā apmācību programmā „Ārsta speciālista profesionālās darbības atjaunošana specialitātē pēc individuālas programmas”.
 
Pieteikties programmā tiek aicināti ārsti, kuru specialitātes sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies pēc 2000. gada un kuri vēlas atjaunot profesionālo darbību savā specialitātē. Prasības pretendentam dalībai programmā ir:
- ārsta izglītība, ko apliecina izglītību apliecinošs dokuments (jāiesniedz izglītību apliecinoša dokumenta kopija);
- kvalifikācija kādā no ārsta specialitātēm, ko apliecina sertifikāts (jāiesniedz sertifikāta kopija). Specialitātes sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies pēc 2000. gada.
 
Lai pieteiktos dalībai programmā, pretendentam ir jāaizpilda pieteikums un kopā ar izglītību un kvalifikāciju apliecinošo dokumentu kopijām jāiesniedz līdz šā gada 28. augustam Veselības ministrijā (Rīgā, Brīvības ielā 72).Pieteikuma veidlapu var lejuplādēt un papildu informāciju iegūt projekta mājas lapā www.talakizglitiba.lv.
 
Katram pretendentam kvalifikācijas atjaunošanas programma tiks izstrādāta pēc individuāla grafika. Paredzams, ka mācības tiks uzsāktas šā gada oktobrī vai novembrī.

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: