Projekta vadība

ESF projekts Nr.9.2.6.0/17/I/001 "Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana"

Elīna Vilcāne

Ārstniecības personu tālākizglītības projekta nodaļas vadītāja

Tālr.: 60008327

E-pasts: elina.vilcane@vm.gov.lv

Kate Jēkabsone

Projekta finanšu koordinatore

Tālr.: 60008324

E-pasts: kate.jekabsone@vm.gov.lv

Linda Romanovska

Projekta koordinatore

Tālr.: 60005260

E-pasts: linda.romanovska@vm.gov.lv

Zaiga Šopo

Tālākizglītības eksperte

Tālr.: 60008320

E-pasts: zaiga.sopo@vm.gov.lv

Sanda Terela

Tālākizglītības eksperte

Tālr.: 60005264

E-pasts: sanda.terela@vm.gov.lv


ESF projekts Nr. 9.2.5.0/17/I/001 "Uzlabot pieejamību ārstniecības un ārstniecības aprūpes personām, kas sniedz pakalpojumus prioritārajās veselības jomās iedzīvotājiem, kas dzīvo ārpus Rīgas"

Anete Mille-Grebeņņikova

Ārstniecības personu piesaistes darbam reģionos projekta nodaļas vadītāja

Tālr.: 67876077

E-pasts: Anete.Mille-Grebennikova@vm.gov.lv

Linda Račika-Rezgale

Eksperte

Tālr.: 67876087

E-pasts: linda.racika-rezgale@vm.gov.lv

Sandra Boļše

Projekta koordinatore

Tālr.: 60003345

E-pasts: sandra.bolse@vm.gov.lv

Evija Čerpinska

Projekta koordinatore

E-pasts: evija.cerpinska@vm.gov.lv

Barbara Ālīte

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 67876040

Mācību iestādes

RSU Tālākizglītības centrs

Sanita Roģe

Direktore

Tālr.: 67409209;

E-pasts: sanita.roge@rsu.lv

Valsts SIA Paula Stradiņa Klīniskā Universitātes slimnīcas mācību centrs

Inta Ignatjeva

Apmācību projektu vadītājas

Tālr.: 67095321

E-pasts: inta.ignatjeva@stradini.lv

Valsts SIA Bērnu Klīniskā universitātes slimnīcas mācību centrs

Dita Raiska

Galvenā māsa

Tālr.: 67064944

E-pasts: dita.raiska@bkus.lv

Latvijas Ārstu biedrība

Anda Jēgere

Izglītības un e-projektu vadītāja

Tālr.: 29363469

E-pasts: anda@arstubiedriba.lv  

Latvijas Universitātes Rīgas medicīnas koledža

Sarmīte Villere

Direktores vietniece izglītības darbā

Tālr.: 67840746

E-pasts: sarmite.villere@rmkoledza.lv

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža

Ināra Dupure

Ārstniecības katedras metodiķe

Tālr.:29446553

E-pasts: inaradupure@gmail.com

RSU Sarkanā krusta medicīnas koledža

Sanita Litiņa

Direktores vietniece akadēmiskajā un pētniecības darbā

Tālr.67275149

E-pasts: sanita.litina@rcmc.lv

SIA “Salvum TD aprūpe un izglītība”

Dace Veikina

Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestādes „Salvum TD” direktore

Tālr.: 26388445

E-pasts: salvumtd@gmail.com

Veselības centrs Vivendi

Pieaugušo neformālās izglītības iestāde ”Medicīnas tālākizglītības centrs”

Agita Lazdiņa

Direktore

Tālr.: 29469750

E-pasts: agita.lazdina@vivendicentrs.lv

SIA “Biznesa augstskola Turība”

Uldis Strautkalns

Projektu vadītājs

Tālr.:67606101

E-pasts: uldis@turiba.lv

SIA “001A”

Jana Puriņa

Projektu vadītāja

Tālr.: 25991222

E-pasts: info@mcalfa.lv

Nosūtiet mums ziņu

* obligāti aizpildāms lauks